Кошик
44 відгуків
Официальные поставки, сервисное обслуживание техники: Kränzle, Kärcher, Igeba - ООО "Энергомаш" ТД
+380662682152

Підлогомийні машини Karcher

Пропозиція: підлогомийні машини Karcher в Україні представлені компанією ТД Енергомаш, на попередньому етапі замовлення Ви можете отримати докладний комерційну пропозицію,технічні характеристики підлогомийних машин, подробиці підключення, подробиці експлуатації підлогомиючої машини Керхер з гарантійним і після гарантійним обслуговуванням, гарантію виробника, доставку в міста України.

Підлогомийні машини Karcher класифікуються на:

А) компактний клас, застосування таких машин розраховане для прибирання середніх площ, з легкістю переміщуються на різних об'єктах середньої площі, підлогомийно - усмоктувальні машини цього класу легко очищають тверді покриття для підлоги, купити за хорошою, конкурентній ціні дуже легко – оформити замовлення у менеджера компанії, отримати грамотну консультацію, додаткову знижку, гарантію, підібрати поломойку для потреб підприємства – ми зробимо професійно.

Б) ціна на підлогомийні машини з ручним управлінням дорожче, ніж ціна на поломойки компакт класу, але застосування таких машин більш широке, прибирання магазинів, різних установ з хорошою рентабельністю при площах 100м. квадратних і більше.

В) Для підвищення рентабельності та мотивації праці пропонуємо купити інноваційні поломойки, підлогомийні машини Керхер з майданчиком для оператора, оператор стоячи на майданчику як «генерал» управляє такою машиною.

Машини для миття підлоги машини з живленням від мережі і на акумуляторах представлені на сайті, якщо Ви не знайшли потрібну модель підлогомиючої машини Kärcher, ми допоможемо, асортимент підлогомиючих машин постійно оновлюється, якщо не влаштовує ціна, домовимося, для постійних клієнтів оформимо відстрочку платежу.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Виробник
 • 30
Фільтри
Контакти
 • Телефон:
  +380662682152, МТС
  +380970359617, Киевстар
  +380662682152, VIBER
 • Контактна особа:
  Отдел продаж
 • Адреса:
  Киев, 03036, Жмеринская 26; Николаев, 54000, ул.Пушкинская 66А ; Харьков пр-т Гагарина 41, Харків, Харківська область, Украина
 • Email:
  0662682152u@gmail.com