Кошик
45 відгуків
Официальные поставки, сервисное обслуживание техники: Kränzle, Kärcher, Igeba - ООО "Энергомаш" ТД
+380662682152

Аерозольні генератори холодного і гарячого туману IGEBA

купити гармати гарячого і холодного туману ціна  Метод аерозольного знезараження, дезінфекції, дератизації, дезінсекції, газації.

Аерозолі являють собою суспензія найдрібніших краплинок рідини або твердих частинок хімікату розміром від 0,001 до 100 мкм в повітрі чи в середовищі іншого газу. Аерозолі отримують, використовуючи спеціальну апаратуру – генератори туману. Купити в Україні для ефективної дезінфекції, дезінсекції, дератизації, газації на різних об'єктах - найкраще рішення генератор туману, аерозольна гармата.Аерозольний Туман, аерозольні краплі проникають у всі щілини, тріщини, отвори, важкодоступні місця, в структуру деревини, цегли, обволікання рослин і різних конструкцій, що забезпечує ефективне знищення паразитів, бактерій, комах за короткий відрізок часу. Значна економія хімічних засобів у порівнянні з традиційним методом обприскування.Аерозольний генератор розроблений для застосування акарицидів, інсектицидів і фунгіцидів, які є розчинними як у воді, так і в оліях.

 • Генератор гарячого туману IGEBA TF-34, цей генератор створювався для загального застосування, але особливо для використання в приміщеннях, оскільки основною метою його створення була розробка потужного, але найбільш легкого і компактного за розмірами термомеханічного генератора.

 • Генератор горячего тумана IGEBA TF-35 - аэрозольный генератор разработан для применения акарицидов, инсектицидов, и фунгицидов, которые являются растворимыми как в воде, так и в маслах. Вес генератора позволяет использовать ее в любых труднодоступных местах, где стесненность условий или плохие дороги затрудняют применение более тяжелого оборудования.

 • Генератор горячего тумана IGEBA TF 65универсальный высокопроизводительный аэрозольный генератор. Генератор предназначен для использования как в неподвижном состоянии в закрытых помещениях, так и на транспортных средствах при его использовании вне помещений. TF-65 предназначен для распыления средств от насекомых и дезинфицирующих веществ в целях борьбы с переносчиками инфекций и грызунами, проведения дезинфекции, обеспечения безопасного хранения продукцииобработка холодным туманом

 • Генератор холодного туману виробляє туман, температурою, що дорівнює температурі навколишнього середовища. Реагент, можна використовувати розчини на водній і на масляній основі.

 

Генератор гарячого туману IGEBA TF-35

Генератор гарячого туману IGEBA TF-35

Генератор холодного туману u e 15    Генератор холодного туману u 15

 

Дезінфекція пташника.

 

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
 • 11
Контакти
 • Телефон:
  +380662682152, МТС
  +380970359617, Киевстар
  +380662682152, VIBER
 • Контактна особа:
  Отдел продаж
 • Адреса:
  Киев, 03036, Жмеринская 26; Николаев, 54000, ул.Пушкинская 66А ; Харьков пр-т Гагарина 41, Харків, Харківська область, Україна
 • Email:
  0662682152u@gmail.com