Кошик
45 відгуків
Официальные поставки, сервисное обслуживание техники: Kränzle, Kärcher, Igeba - ООО "Энергомаш" ТД
+380662682152

Апарати високого тиску Karcher: побутові і професійні

Професійні апарати високого тиску

апарати високого тиску керхерБагато компаній на ринку України займається реалізацією мийного обладнання, ми маємо можливість знизити витратну частину на придбання та сервісне обслуговування мийного обладнання, мийок високого тиску Karcher в Україні. Пропозиція: якісне обладнання за прийнятною ціною, з гарантійним : АВД, мийки високого тиску з підігрівом води та без підігріву, міні мийки, мийки промислові високого і надвисокого тиску, переносні компактні і стаціонарні станції та установки для миття, чищення та дезінфекції.

Застосування мийок - це сільське господарство, аграрна промисловість, м'ясо переробка, обробні цехи, птахофабрики, клінінг, СТО, авто мийки, сад, город, практично у всіх сферах діяльності людини. Очищення будь-яких поверхонь будь-якої складності забруднень: в комунальному господарстві, на буд майданчиках, виробництві. Купити мийку Karcher, міні-мийку або стаціонарний АВД Karcher, допоможуть наші фахівці порекомендують потрібну Вам модель, під цілі і бюджет Вашого підприємства або для особистого використання.

На сайті Ви можете вибрати і купити з доставкою, установкою по Україні  аппараты високого тиску, апарати високого тиску без підігріву води, міні-мийки високого тиску Керхер, АВД без підігріву води однофазні HD, АВД без підігріву води з двигуном внутрішнього згоряння ( дизель, бензин), стаціонарні АВД без підігріву води HD, електричний прямоточний водонагрівач для стаціонарних аппаратов високого тиску Керхер HWE.Величезний вибір минимое - мінімийки  К-2; К3; К-4; 5; k-6; k7 : конкурентна ціна в Україні, Київ, Харків, Миколаїв, або будь-яке місто України! Представлені Вашій увазі по конкуруючим цінами в Україні з гарантійним обслуговуванням аппараты високого тиску з підігрівом води, АВД Керхер трифазні з підігрівом води 400В 50 Гц, трифазні з електричним нагрівом, АВД з двигуном внутрішнього згоряння (бензин) з підігрівом води, стаціонарні апарати високого тиску Karcher з підігрівом води: HDS. Побутові АВД, побутова міні-мийка вищого класу Karcher K 7 Home, по потужності цей апарат порівняємо з промисловим.

Часто запитують, яке обладнання рекомендуєте для автосервісу або обладнання для автомийок, мають на увазі апарати високого тиску - ми рекомендуємо АВД Karcher K 3 Car.

класифікація міні мийок Керхер Мийка Karcher

купити мінімийка керхер ціна

 

 

 

 

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3
Виробник
 • 287
 • 1
Контакти
 • Телефон:
  +380662682152, МТС
  +380970359617, Киевстар
  +380662682152, VIBER
 • Контактна особа:
  Отдел продаж
 • Адреса:
  Киев, 03036, Жмеринская 26; Николаев, 54000, ул.Пушкинская 66А ; Харьков пр-т Гагарина 41, Харків, Харківська область, Україна
 • Email:
  0662682152u@gmail.com